Wiosna nadeszła:) To czas kiedy bardziej przyglądamy się sobie. Zrzucamy niepotrzebne warstwy ubrań, coraz więcej odsłaniamy naszego ciała. Za chwilę zdejmiemy półbuty i wskoczymy w sandałki. I nagle…..no cóż może jednak nie sandałki, bo stopy brzydkie, hallux wystaje, pięta boli. Ale nie poddawaj się. Może to dobry moment aby zająć się swoimi stopami. Oprócz „obróbki” kosmetycznej zalecam badanie medyczne stóp.

Niepowtarzalna okazja nadarzy się już niedługo 8 kwietnia 2017r w naszym sklepie medycznym Łódź ul. Brzechwy 7a paw.49 (obok laboratorium analityk) odbęda się bezpłątne badania stóp u dzieci i dorosłych. Badanie przeprowadzi mgr fizjoterapii Katarzyna Stefańska- Chojnacka.

Badania będą odbywały się na Podotermografie . Uwidacznia on anomalie stóp strony podeszwowej, uwzględnia miejsca przeciążenia stóp. Zostaniecie przebadani w kierunku wad stóp. W razie wykrytej wady zostaniecie zaopatrzen iw odpowiednie wkładki lub inne potrzebne produkty. Dzieci otrzymają instruktaż ćwiczeń stóp do domu.

Zapraszamy serdecznie. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 535-420-148