Odzież MEDORA już w Łodzi.

Proszę Państwa, w pracy jesteśmy większość dnia, chcemy tam czuć się swobodnie i dobrze wyglądać. Wychodząc do pracy, zastanawiamy się co na siebie włożyć, aby czuć się wygodnie i wyglądać odpowiednio do rodzaju wykonywanej pracy.

Odzież medyczna nie musi być nudna!

Trochę inaczej jest, gdy musimy nosić przysłowiowe „mundurki”, wtedy robi się trochę wszystko jedno. Zwracam się teraz do wszystkich pracujących w służbie zdrowia, salonach, SPA, salonach kosmetycznych, w medycynie estetycznej – na pewno chcą państwo wyglądać dobrze i modnie, co za tym idzie niebanalnie, także jeśli w grę wchodzi odzież medyczna. Sklep Ergolife oferuje nowoczesne uniformy – typowe białe fartuchy są już mniej używane, do przychodni i szpitali wchodzą kolory. Jest nam milej, weselej mimo bólu i cierpienia wokół. Ale to Wasze miejsce pracy.

Najwyższy czas zmienić swój uniform. W naszym sklepie dostępna jest odzież medyczna marki MEDORA (medora.pl)

Odzież medyczna MEDORA to propozycja kierowana do lekarzy, lekarzy stomatologów, fizjoterapeutów, pielęgniarek, wszystkich innych zawodów medycznych, kosmetyczek, a także do wszystkich tych, którzy w pracy noszą „uniformy”.

Wysoka jakość, poczucie estetyki w przystępnej cenie — to cechy, którymi wyróżnia się odzież medyczna MEDORA. Jeśli chcą Państwo dotknąć, zobaczyć, przymierzyć i zakupić zapraszam do sklepu stacjonarnego Łódź ul. Brzechwy 7a paw.49. Tel 535-420-148

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *