Proszę państwa w pracy jesteśmy większosć dnia, chcemy tam czuć się swobodnie i dobrze wyglądać. Wychodzac do pracy zastanawiamy się co na siebie włożyć, aby czuć się wygodnie i wyglądać odpowiednio do rodzaju wykonywanej pracy.

Trochę inaczej jest gdy musimy nosić przysłowiowe „mundurki” wtedy robi się trochę wszystko jedno. Zwracam się teraz do wszystkich pracujących w służbie zdrowia, salonach, SPA, salonach kosmetycznych, w medycynie estetycznej, -na pewno chcą państwo wyglądać dobrze i modnie, co za tym idzie niebanalnie. Typowe białe fartuchy sa już mniej używane, do przychodni, szpitali wchodzą kolory. Jest nam milej, weselej mimo  bólu i cierpienia wokół. Ale to Wasze miejsce pracy.

Najwyższy czas zmienić swój uniform. W naszym sklep już  dostępna jest odzież medyczna marki MEDORA (medora.pl)

Oferta kierowana jest do lekarzy, lekarzy stomatologów, fizjoterapeutów, pielęgniarek, wszystkich innych zawodów medycznych, kosmetyczek, a także dla wszystkich tych, którzy w pracy noszą „uniformy”.

Wysoka jakość, poczucie estetyki w przystępnej cenie. Jeśli chcą państwo dotknąć, zobaczyć, przymierzyć i zakupić zapraszam do sklepu stacjonarnego Łódź ul. Brzechwy 7a paw.49. Tel 535-420-148

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *