Nowy Rok to czas refleksji, zastanowienia się nad tym co dokonaliśmy i co dalej chcielibyśmy robić w życiu. Oprócz inwentaryzacji w sklepach robimy również ją w naszych głowach. Podsumowujemy, wyciągamy wnioski i działamy dalej.

Właśnie mija rok odkąd zdecydowałam się, że wezmę los w swoje ręce i założę własną firmę. Nie żałuję podjętej decyzji, choć wiele pracy przede mną.

Wyciągam wnioski z popełnianych błędów, uczę się nowych rzeczy biznesowych jak i zawodowych. Nowy rok to czas podsumowań więc nieskromnie postaram się pochwalić co do tej pory udało mi zrealizować. Oprócz tego, że jestem właścicelką sklepu medycznego przde wszystkim jestem fizjoterapeutką.  Celem na ten rok 2018 jest rozwój w tym właśnie kierunku.

W pierwszym roku działalności wsparłam akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ufundowałam nagrody dla zawodniczek Turnieju Fiero! Women’s CUP 2017, organizowanego cyklicznie przez sieć pizzerii Fiero! i Panią Ewę Szmitkę. Łączna suma wsparcia i nagród to 2000 zł.

Firma Ergolife patronowała takim imprezom jak coroczny festiwal” HOP do szkoły” organizowany przez RSM „Bawełna”, Turniej Piłki nożnej kobiet, siatkówki i koszykówki Fiero! Women’s CUP 2017

Zaopatrzyłam ok. 300 osób w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Poczułam jak ważna jest lokalizacja mojego sklepu, gdzie codziennie spotykam się z życzliwością i sympatią moich klientów/pacjentów.

Jako fizjoterapeutka miałam zaszczyt pracować i pomagać w dochodzeniu do sprawności fizycznej wspaniałym sportowcom zawodowym jak i amatorom, m.in. Pawłowi Michalskiemu -członkowi reprezentacji Polski w Alpiniźmie Wysokogórkim, zawodniczkom piłki nożnej drużynie żeńskiejFiero! Zawisza Rzgów, amatorom biegaczom.

Zdobywam nową wiedzę na kursach doskonalących, aby być jeszcze lepszą.

Cel na przyszłe lata to rozwój, kształcenie się i pomaganie w powrocie pacjentów do funkcjonowania na coraz wyższym poziomie.

Dziękuję za ten rok Wam. Następny wierzę, ze będzie jeszcze lepszy!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *