Fizjoterapia to nasza pasja i sposób na życie. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnego rodzaju kursach doskonalących. W naszej dziedzinie podstawą jest wiedzieć, co chcemy zrobić i jak to uzyskać. Ponieważ to zawód medyczny, uczymy się cały czas, mamy otwarte głowy na nowe metody. Robimy wszystko, by być jak najbardziej pomocnym dla naszych pacjentów.
Zajmujemy się głównie fizjoterapią domową. Jeździmy do pacjentów, którym ciężko jest wyjść z domu. Są to w większości pacjenci geriatryczni z chorobami onkologicznymi oraz osoby po przebytym udarze. Przeprowadzana rehabilitacja domowa pozwala im szybciej dojść do zdrowia. Swoją działalność prowadzimy na terenie Łodzi.

Rehabilitacja domowa to jednak nie wszystko, co oferuje nasza firma. Staramy się pomagać również pacjentom skarżącym się na ból pleców. Dla nich najlepszym rozwiązaniem będzie rehabilitacja kręgosłupa – w gabinecie stacjonarnym z usług fizjoterapeuty mogą korzystać osoby po urazach ortopedycznych, pacjenci z bólami kręgosłupa i dolegliwościami stawowymi. Prowadzona przez naszych doświadczonych fizjoterapeutów rehabilitacja kręgosłupa przynosi oczekiwane efekty.

W gabinecie stacjonarnym z usług fizjoterapeuty mogą również korzystać osoby po urazach ortopedycznych, pacjenci z bólami kręgosłupa i dolegliwościami stawowymi. Prowadzona przez naszych doświadczonych fizjoterapeutów rehabilitacja kręgosłupa przynosi oczekiwane efekty.

Serdecznie zapraszamy także rodziców z dziećmi. Badamy, oceniamy postawę i wdrażamy odpowiednie postępowanie – fizjoterapia wad postawy zawsze dopasowana jest do indywidualnego problemu dziecka.

Stosujemy metody kinezjologiczne, skupiamy się na aktywizacji ruchowej pacjenta. Głównym warsztatem pracy są nasze ręce.
Oferujemy również masaż klasyczny, kinesiologytaping.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.