Pragniemy zaprezentować Państwu nasz szeroki asortyment sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Oferta obejmuje różnorodne warianty produktów, które mają na celu poprawę komfortu i funkcjonalności pacjentów. Posiadamy łóżka rehabilitacyjne, ortezy, kule, laski, balkoniki, wózki, podpórki, a także możecie Państwo u nas zakupić gorsety i piłki rehabilitacyjne.

balkoniki dla inwalidów wózek inwalidzki wózki inwalidzkie balkonik inwalidzki

Refundacja NFZ na sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny Łódź

Warto podkreślić, że w naszym sklepie istnieje możliwość realizacji wniosków na sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny – posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu nasze produkty są dostępne dla szerokiego grona pacjentów, którzy mogą skorzystać z dofinansowania.

Specjalistyczna pomoc w doborze sprzętu

Mamy świadomość, że sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny sam w sobie nie wystarcza. Dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc w doborze różnego rodzaju ortez. Naszym celem jest skrócenie czasu rekonwalescencji pacjentów, ponieważ zależy nam na tym, aby odpowiednio dobrane akcesoria mogły podnieść standard ich życia. Gwarantujemy, że sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny w naszym łódzkim sklepie spełnia wszystkie wymogi i najwyższe standardy jakości.

Oprócz sprzętu ortopedycznego posiadamy również szeroki wybór innych produktów medycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Ciśnieniomierze
  • Inhalatory
  • Pulsoksymetry
  • Glukometry
  • Tlen medyczny
  • Środki pomocnicze (pieluchy, podkłady, środki pielęgnujące dla osób leżących)
  • Produkty przeciw żylakowe
  • Wkładki ortopedyczne
  • Wkładki ortopedyczne miarowe

W ofercie dostępne są również poduszki ortopedyczne, siedziska, wałki, kliny i taśmy rehabilitacyjne. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić pacjentom maksymalny komfort, dlatego tak chętnie korzystają z nich pacjenci zamieszkujący Łódź i okolice.

Odzież medyczna – Medora

Oprócz tego, że znajdą u nas Państwo sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, to od 2018 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o odzież medyczną marki Medora. Co więcej, posiadamy również specjalistyczne obuwie dla personelu medycznego oraz dla osób, które borykają się z różnymi schorzeniami i wadami stóp.