Temat jakże modny. Coraz więcej ludzi biegających widzę na ulicach. To pozytywny trend, oznacza, że ruszyliśmy się z foteli i nie chcemy reszty młodego życia oraz tego starszego spędzić przed telewizorem, narzekając, jacy to jesteśmy zmęczeni po pracy. Ruch to najlepsze lekarstwo. Byłoby fajnie, gdybyśmy robili wszystko świadomie i na miarę swoich aktualnych możliwości. A więc trening z głową, najlepiej ze specjalnym programem treningowym.

Kto powinien skorzystać z badań stóp w Łodzi?

badania stóp łodźTemat jakże modny. Coraz więcej ludzi biegających widzę na ulicach. To pozytywny trend, oznacza, że ruszyliśmy się z foteli i nie chcemy reszty młodego życia oraz tego starszego spędzić przed telewizorem, narzekając, jacy to jesteśmy zmęczeni po pracy. Ruch to najlepsze lekarstwo. Byłoby fajnie, gdybyśmy robili wszystko świadomie i na miarę swoich aktualnych możliwości. A więc trening z głową, najlepiej ze specjalnym programem treningowym.

Badania stóp w Łodzi – wkładki działają cuda

Gdy zaczynasz biegać, nic się nie dzieje, dopiero gdy bieganie to całe Twoje życie, stopy dostają do wiwatu. Przeciążenie struktur stopy już i tak osłabionych przez wadę. Co możesz zrobić? Skontaktuj się z fizjoterapeutą, który wykona badanie stóp, oceni, dobierze wkładki odpowiednie do Twojej wady i pasujące do Twojego stylu biegania. Jeśli trzeba, wykonywane są wkładki na indywidualne zamówienie. Dodatkowo pokaże jak ćwiczyć stopy przed i po treningu, na co zwrócić uwagę, gdy zaczynają boleć Cię stopy. Badania stóp w Łodzi są polecane zarówno profesjonalnym biegaczom, jak i amatorom. Każdy, niezależnie od częstotliwości uprawianego sportu powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo i pełen komfort.

Zapraszam na bezpłatne badania stóp w Łodzi do naszego gabinetu! Zapraszamy do wykonania wkładek ortopedycznych na miarę.