Fizjoterapia znajduje szerokie zastosowanie w różnych obszarach medycyny, obejmując zarówno rehabilitację po urazach, jak i wsparcie w chorobach przewlekłych. Pomaga leczyć i zapobiegać różnym dysfunkcjom ruchowym oraz fizycznym. Ta gałąź medycyny to nasza długoletnia pasja, dlatego nieustannie poszerzamy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i wykładach doszkalających. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe metody i techniki, a każdy nasz wysiłek ma na celu poprawić jakość życia pacjentów.

Terapia w warunkach domowych

Naszą główną specjalizacją jest fizjoterapia domowa pacjentów zamieszkujących Łódź. Ma ona na celu przywrócenie funkcjonalności pacjentów poprzez stosowanie odpowiednich technik terapeutycznych, ćwiczeń i manipulacji fizycznych. W większości mamy pod opieką chorych geriatrycznych z chorobami onkologicznymi oraz po udarach. Rehabilitacja w warunkach domowych niezaprzeczalnie przyspiesza proces powrotu do zdrowia oraz podnosi komfort i jakość życia.

 

Silny i wolny od bólu kręgosłup

W gabinecie stacjonarnym z usług fizjoterapeuty mogą również korzystać osoby po urazach ortopedycznych, pacjenci z bólami kręgosłupa i dolegliwościami stawowymi. Prowadzona przez naszych doświadczonych fizjoterapeutów rehabilitacja kręgosłupa przynosi oczekiwane efekty.

Skoryguj postawę dziecka – zadbaj o jego przyszłość

Wiadome jest, że nieprawidłowa postawa dziecka wpływa negatywnie na jego zdrowy rozwój i wzrost. Nasi fizjoterapeuci zbadają i ocenią postawę Państwa dziecka, a następnie wdrożą odpowiednie postępowanie – fizjoterapia wad postawy jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i problemów.

Terapia w gabinecie lub rehabilitacja domowa w Łodzi – jesteśmy tu dla Państwa

Opieramy się głównie na zastosowaniu metod kinezjologicznych i skupiamy się na aktywizacji ruchowej pacjenta. Nasze ręce stanowią główne narzędzie pracy, które skutecznie wykorzystujemy w terapii. W ramach naszej oferty proponujemy również masaż klasyczny oraz kinesiologytaping. Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu w Łodzi, gdzie nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci z przyjemnością pomogą Państwu w poprawie zdrowia i jakości życia.