W naszym sklepie znajdującym się w Łodzi oferujemy szeroki wybór wózków inwalidzkich, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody. Oferujemy usługę profesjonalnego pomiaru i dostosowania wózka do sylwetki pacjenta oraz jego preferencji. Stawiamy na jakość i niezawodność, dlatego każdy oferowany wózek inwalidzki spełnia najwyższe standardy.

Wózek inwalidzki specjalny – dla wyjątkowych wymagań

Niepełnosprawność jest zjawiskiem niezwykle zróżnicowanym i nie można jej sprowadzać do jednego stereotypowego obrazu. Rozumiemy, że przyjmuje ona różne formy, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo także wózki inwalidzkie specjalne, które zostały zaprojektowane dla osób z unikalnymi potrzebami. Nasz zespół służy profesjonalnym doradztwem i pomoże dobrać wózek inwalidzki, który spełni indywidualne wymagania pacjenta.

Refundacja – podpisaliśmy umowę z NFZ

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że wózki inwalidzkie dostępne w łódzkim sklepie medycznym Ergo Life są refundowane w 90% przez Narodowy Fundusz Zdrowia, przy uwzględnieniu limitów określonych przez fundusz.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie doboru sprzętu medycznego dla pacjentów. Oferujemy wysokiej jakości wózki inwalidzkie w Łodzi dla osób o różnych potrzebach i wymaganiach. Zapraszamy Państwa do kontaktu – nasz doświadczony zespół pomoże Wam w wyborze.

W ofercie firmy znajdują się również wózki toaletowo -prysznicowo-transportowe. Tego rodzaju wózki nie podlegają refundacji NFZ. Można natomiast starać się o dofinansowanie ze środków PEFRON.

Wóżek naszego partnera firmy TIMAGO MASTER-TIM 3 w 1

Opis produktu

Prysznicowo-toaletowy wózek transportowy 3w1 – MASTER-TIM wykonany jest z aluminiowej, malowanej proszkowo ramy. Posiada uchylne podłokietniki umożliwiające łatwe wsiadanie i zsiadanie osobom o obniżonej sprawności ruchowej. Wyposażony w siedzisko z klinem wykonane z PU, cztery obrotowe koła 5” z hamulcami, uchylne podnóżki i pojemnik sanitarny. Konstrukcja wózka umożliwia najeżdżanie na sedes.

Zastosowanie:

Prysznicowo-toaletowy wózek transportowy jest sprzętem pomocniczym dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi. Przeznaczony do korzystania wewnątrz pomieszczeń. Może być obsługiwany tylko przy pomocy osoby towarzyszącej.

Wózek pełni funkcję prysznicową, transportową i toaletową dzięki wyposażeniu w pojemnik sanitarny pod siedziskiem i cztery obrotowe koła. Ma na celu ułatwienie czynności higienicznych i fizjologicznych użytkownika. Szczególnie zalecany dla osób mających problemy z poruszaniem się wywołane przez: paraliż, nadwagę, zwyrodnienia lub deformację kończyn, zwyrodnienia czy uszkodzenia stawów, uszkodzenie kończyn lub ich amputacje, choroby serca i naczyń, zaburzenia krążenia.

 

Dane techniczne

Zestaw zawiera: ramę wózka, siedzisko, cztery koła 5” z hamulcem, cztery blokady montażowe kół, oparcie z podłokietnikami, dwie śruby blokujące oparcie, prawy i lewy podnóżek z płytą podnóżka, pojemnik sanitarny z pokrywką.

Specyfikacja techniczna

Szerokość całkowita – 57 cm
Szerokość wewnętrzna – 45 cm
Głębokość całkowita – 86 cm
Wysokość siedziska od podłoża – 49-56,5 cm
Wysokość całkowita – 94-101,5 cm
Wymiary siedziska – 44 x 43 cm
Waga – 11,4 kg
Maksymalne obciążenie – 150 kg
Kolor ramy – biały